oferta dla firm
szeroka gama oferowanych przez nas usług dla firm, instytucji, zakładów pracy obejmuje nie tylko szkolenia. Choć są one absolutnie naszą najmocniejszą stroną. Zjamujemy się kompleksową obsługą bezpieczeńśtwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych przez pracowników podczas pracy. Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa pracy, przeglądy konserwacyjne, organizacja transportu, opracowywanie koniecznej dokumentacji BHP to tylko jedne z wielu powodów do ciągłego umacniania więzi z naszymi klientami. Bezsprzecznie szeroką wiedze i doświadczenie zawdzięczamy wszystkim naszym rozlicznym klientom, z przeróżnych branż, którzy przedstawiają nam co rusz nowe wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Jesteśmy od usług i do usług!
Zespół wuzki.pl
szkolenia dla firm
oraz klientów biznesowych wyceniamy indywidualanie. Stąd też poniższe treści dedykowane są wyłacznie dla Ciebie.
określ swoje wymagania
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub po prostu wyślij e-mail na adres gumienny@bhpskorpion.pl Jeśli wolisz, zawsze możesz od razu do nas zadzwonić tel. +48601822815
otrzymaj naszą ofertę
na podany przez Ciebie adres e-mail, niezwłocznie prześlemy przygotowaną ofertę cenową. Jeśli nie bedzie Ci odpowiadać (z jakiego kolwiek powodu), skontaktuj sie proszę z nami rezygnująć z dalszej współpracy. Cenimy sobie takie działanie
złóż zamówienie
Jeśeli odpowiadają Ci warunki zlecenia, złóż proszę zamówienie, wysyłając wiadomość na adres e-mail, z którego otrzymałeś ofertę cenową. Będzie nam miło jeśli uprzednio poinformujesz nas o tym fakcie telefonicznie.
ustalmy harmonogram zajęć
Agenada szkolenia obejmująca terminy, godziny i miejsce prowadzonych zajęć, będzie ważnym narzędziem dla naszej poprawnej współpracy. Poświęćmy odbrobine czasu na wspólne, wygodne dla nas wszystkich, zaplanowanie szkolenia.
dokonaj opłaty egzaminacyjnej
Biuro UDT w Tarnowie, Oddział w Krakowie
ul. Czerwonych Klonów 6
33-101 Tarnów
tel.: (+48) 14 633-13-00
fax: (+48) 14 633-15-30
e-mail: o_tarnow@udt.gov.pl
Godziny otwarcia oddziału: 7:15- 15:15
Numer konta oddziału: 77 1130 1235 0020 1214 7720 0030
212,34 zł brutto od każdej osoby
77 1130 1235 0020 1214 7720 0030
77 1130 1235 0020 1214 7720 0030
w tytule należy wpisać: "Opłata za sprawdzenie kwalifikacji osób - ilośc osób"
zorganizujmy egzamin
To z Toba, jako z wnioskodawcą bedzie kontaktował się Urząd Dozoru Technicznego. Na 14 dni przed egzaminem otrzymasz wiadomość e-mail z podaniem terminu i godziny rozporzecia oraz wskazniem zakresu szczegółowej tematyki egzaminacyjnej. Poinformuj nas proszę o tym fakcie, chcemy się spotkać z uczestnikami szkolenia w celu przeprowadzenia egzaminu wewnętrznego. W miejscu, gdzie odbywało się szkolenie, odbędzie się również egzamin w części teoretycznej. Część praktyczna odbędzie się w miejscu i na urządzeniu, wykorzystywanym podczas zajęć praktycznych. Prosimy o pobranie i wypełnienie zgody na wykorzystanie urządzenia podczas egzaminu praktycznego. Oryginał przekarzemy komisji egzaminacyjnej.
UWAGA!
Jeśli zarówno szkolenie, jak i egzamin odbywają się w naszym ośrodku szkoleniowym, wszystkim zajmujemy się samodzielnie.
rozliczmy się
Po zakończony, zrealizowanym zleceniu, dostarczymy Ci zaświdczenia ukończenia szkolenia (jesli obejmowały to nasze wspólne ustalenia, również zaświadczenia kwalifikacyjne) oraz fakturę za zrealizowane szkolenie. Przypominamy, że szkolenia objęte są 0% stawką podatku VAT.
doradztwo BHP
w zakresie zagadnień bezpieczeństwa pracy przy użytkowaniuwózków jezdniowych z napędem silnikowymjesteśmy ekspertamiPomożemy w każdej sprawie
jesteśmy ekspertami
Pomożemy w każdej sprawie
organizacja warunków pracy
Kto jest organizatorem pracy? Kto odpowiada bezpośrednio za bezpieczeństwo pracowników pozostających w narażeniu na niebezpieczeństwo? Jakie obowiazki ciążą na pracodawcy? Kiedy wydawać pisemne polecenia prac? Te i wiele innych pytań, wobec wymagań nowego rozporządzenia BHP przy użytkowaniu wózków jezdniowych (do pobrania poniżej), budzi wciąż wiele wątpliwości. Pomożemy Ci je wszystkie rozwiązać. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktuj sie z nami.
instrukcja transportu i magazynowania
Powyższe rozporządzenie określa konieczność opracowania przez organizatora pracy, instrukcji zawierającej szczegółowe wytyczne dotyczące organizacji prac transportowych w obszarze pracy wózka jezdniowego,
z uwzględnieniem warunków panujących w miejscu transportu, zadań i obowiązków osób zaangażowanych
w prace transportowe, charakterystyki transportowanych ładunków oraz koordynacji działań i bezpieczeństwa
wszystkich osób, które mogą pozostawać w ekspozycji na zagrożenia wynikające z prowadzenia prac transportowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu tej niewykle ważnej dokumentacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno zdołamy Ci pomóc.
szkolenia pracowników
Często zachodzi potrzeba przeprowadzenia szkoleń, wykraczających poza zakres szkolenia okresowego BHP lub szkolenia z zakresu obsługi wózków. Być może Twoi pracownicy potrzebują dodatkowego szkolenia, instruktażu przy prowadzeniu prac transportowych z użyciem wózków? Żwawo reagujemy na wszelkie potrzeby zgłoszone przez naszych klientów i kto wie, być może okażemy się pomocni.
kontrola urządzeń
Zarówno dźwignice jaki i urządzenia służace do składowania ładunków, podlegają obowiązkowym przeglądom konserwacyjnym. Chętnie podejmiemy się ich sprawdzeniu, oceniając bieżący stan techniczny oraz pozostawiając stosowną dokumentację po przeprowadzonym przeglądzie np. regałów magazynowych.
konserwacja wózków - przeglądy
wózki podnosnikowe podlegają obowiązkowym przeglądom konserwacyjnymprzeglądów dokonuje osoba uprawniona - koserwator
przeglady konserwacyjne
Podstawą prawną określającą konieczność prowadzenia okresowej konserwacji jest Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego. Nakazuje ono w § 7.
1. konieczność zapewnienia właściwej konserwacji. Służymy pomocą w realizacji tego obowiązku. Zgodnie z wymaganiami ww. rozporządzenia do konserwującego należy:
- przestrzeganie instrukcji eksploatacji UTB
- wykonywanie przeglądów konserwacyjnych UTB w terminach i zakresach określonych w instrukcji eksploatacji
- sprawdzanie stanu technicznego mechanizmów napędowych
- sprawdzanie układów hamulcowych oraz cięgien nośnych i ich zamocowań
- sprawdzanie działania urządzeń zabezpieczających i ograniczników ruchowych
- sprawdzanie działania urządzeń sterujących, sygnalizacyjnych i oświetleniowych
- sprawdzanie prawidłowości obsługi UTB
- przeprowadzanie, nie rzadziej niż raz na 12 miesięcy, jeżeli w instrukcji eksploatacji nie ustalono innych terminów, przeglądu konstrukcji nośnej, w szczególności połączeń rozłącznych i nierozłącznych
- odnotowywanie w dzienniku konserwacji wykonanych czynności z podaniem : a) imienia i nazwiska, b) numeru zaświadczenia kwalifikacyjnego, c) daty przeglądu, d) stanu licznika roboczogodzin
- bezzwłoczne powiadamianie eksploatującego UTB o nieprawidłowościach, które spowodowały konieczność wyłączenia UTB z eksploatacji, i dokonywanie odpowiednich wpisów w dzienniku konserwacji
Służymy pomocą, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Przeglądy okresowe, realizujemy wyłącznie na podstawie uprzednio podpisanej umowy.
Nie uczestniczymy w jednorazowych "gościnnych występach" podczas badań odbiorczych lub okresowych, prowadzonych przez Urząd Dozoru Technicznego
terminy przeglądów
Jeżeli producent nie określa inaczej, to terminy przeglądów określa załącznik nr 2 do ww. rozporządzenia tj.:
- Wózki jezdniowe z wysięgnikiem - co 30 dni
- Wózki jezdniowe z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem - co 30 dni
- Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia podestowe lub z siedziskiem dla obsługującego - co 30 dni
- Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia prowadzone i zdalnie sterowane - co 60 dni
dziennik konserwacji
Zakładamy i prowadzimy samodzielnie, dokonując regularnych wpisów z wynikami przeprowadzonych kontroli. Dziennik przechowujemu u użytkownika na potrzeby organów kontroli. Pomimo, iż zapisy najnowszego rozporządzenia dopuszczają możliwość prowadzenia dziennika konserwacji w formie elektronicznej, my proponujemy tradycyjne rozwiązanie.
badania okresowe UDT
W ramach podpisanej umowy przygotowujemy wózki i uczestniczymy w badaniach okresowych, prowadzonych przez inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego.
pełnomocnictwo
W ramach udzielonego pełnomocnictwa, możemy samodzielnie koordynować działania z inspektorami UDT. Uzgadniać terminy i zakres prowadzonych czynności. Samodzielnie wnioskować o wykonanie badań oraz odbierać dokumentację po wykonanych czynnościach. Pełnomocnictwo wymaga zgłoszenia do właściwego terenowo biura oddziału UDT.
zespół wuzki.pl